Nowe Oleado.pl

Nowe Oleado


Po ponad roku funkcjonowania sklepu postanowiliśmy przeprowadzić poważne zmiany w jego funkcjonalnościach. Zmieniliśmy oprogramowanie obsługujące naszą internetową sprzedaż, wyraźnej zmianie uległ wygląd sklepu. Mamy nadzieję, że poruszanie się po sklepie, odnajdywanie interesujących produktów, a także sam proces składania zamówienia będą teraz dużo łatwiejsze niż wcześniej. Układ strony sklepu, prezentacja produktów, organizacja menu i kategorii są teraz - naszym zdaniem - dużo efektywniejsze.


Płatności online


Od dzisiaj nasz sklep obsługuje szybkie płatności online za pośrednictwem serwisu transferuj.pl . Po zrealizowaniu płatności tą metodą szybciej otrzymamy informację o pomyślnej transakcji, co powinno znacznie przyspieszyć realizację zamówienia. System płatności za pośrednictwem transferuj.pl wspiera również płatności kartami. Jest to niezwykle wygodna i bezpieczna metoda płatności, zapewniająca pełne bezpieczeństwo i wygodę transakcji.
Stare Oleado.pl

Nasz poprzedni serwis będzie jeszcze przez pewien czas dostępny pod adresem stare.oleado.pl jednak nie będzie możliwe składanie zamówień za pośrednictwem "starego" sklepu. Niestety nie było możliwe przeniesienie danych klientów między "starym" a "nowym" sklepem, zatem w przypadku naszych dotychczasowych klientów, którzy chcieliby posiadać konto także w nowym sklepie, konieczna będzie ponowna rejestracja. Jednocześnie przypominamy, że do składania zamówień w naszym sklepie nie trzeba rejestrować konta.

Problemy i usterki

W przypadku występowania problemów z działaniem naszego nowego sklepu uprzejmie prosimy o zgłoszenia pod adresem e-mail sklep@oleado.pl oraz poprzez nasz profil w serwisie Facebook. Serdecznie dziękujemy.Zapraszamy